logo

     

Dolnośląska WK
ul. Wybrzeże J. Słowackiego 9
(wejście od ul.Mazowieckiej)
50-413 Wrocław
tel.:71 344-65-70, fax.:71 342-49-01

Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

 

WARSZTAT „SZUKAM PRACY” W MŁODZIEŻOWYM CENTRUM KARIERY OHP W LUBANIU

17.11.2017

12:59

Monika

W Młodzieżowym Centrum Kariery OHP w Lubaniu trwają warsztaty w formie pełnej na podstawie podręcznika „Szukam pracy”. Program obejmuje 18 sesji i przeznaczony jest dla młodzieży poszukującej zatrudnienia, nieaktywnej zawodowo, która nie posiada lub posiada ograniczone doświadczenie na rynku pracy, bądź utraciła motywację do poszukiwania pracy. Podczas dziesięciodniowych warsztatów uczestnicy poznają tendencje zachodzące na rynku pracy oraz metody poszukiwania zatrudnienia. Młode osoby dokonają bilansu własnych umiejętności, możliwości i predyspozycji zawodowych, poznają zasady skutecznej komunikacji, autoprezentacji, które są niezbędnym aspektem w budowaniu własnego wizerunku na rynku pracy.

Uczestnicy warsztatow

Uczestnicy warsztatów

czytaj więcej »mehr »????? ?????? »

JESIENNE LIŚCIE W WAŁBRZYSKIM HUFCU

17.11.2017

12:55

Monika

Złota polska jesień to piękna pora roku. Otaczająca nas przyroda zmienia się, liście zmieniają swój kolor – paleta barw jest różnorodna. Świat nabiera kolorów staje się bardziej intensywny, liście spadają z drzew. Jesień szybciej  pojawia się w naszym mieście, ponieważ Wałbrzych otoczony jest górami i klimat jest zimniejszy. Dlatego kolory liści szybciej zmieniają swoją barwę i zaczynają spadać z drzew.
W związku z powyższym w dniu 16.11.2017r młodzież hufca wałbrzyskiego spotkała się na zajęciach plastycznych, aby wykorzystać dary jesieni jakimi są liście i stworzyć ciekawe prace plastyczne.

Zdjecie 1 Zdjecie 2

1 – Młodzież podczas tworzenia prac plastycznych
2 – Prace plastyczne wykonane przez młodzież

czytaj więcej »mehr »????? ?????? »

ROZWIJAMY ZDOLNOŚCI ARTYSTYCZNE W KAMIENNOGÓRSKIM HUFCU

17.11.2017

12:49

Monika

W dniu 15.11.2017 r. w kamiennogórskim Hufcu Pracy odbyły się zajęcia plastyczne pod nazwą „Scrapbooking – warsztaty kartek i ozdób bożonarodzeniowych”, zorganizowane i przeprowadzone przez pracownice MCK w Kowarach. Celem tych zajęć było rozwijanie wrażliwości estetycznej i kreatywności uczestników, wyrabianie postaw szacunku dla tradycji oraz wzbogacanie  wiedzy dotyczącej technik plastycznych. Jedną z takich technik, którą nie wszyscy znali, jest scrapbooking. Na początku prowadząca wyjaśniła, że jest to technika ozdabiania kartek, albumów, pudełek itp. przy wykorzystaniu kolorowego papieru, szablonów, kleju, wykrojników, ozdobnych dziurkaczy, nożyczek do wycinania profilu, naklejek oraz różnych elementów ozdobnych.

warsztaty plastyczne 001 warsztaty plastyczne 003 warsztaty plastyczne 004

Młodzież podczas warsztatów plastycznych

czytaj więcej »mehr »????? ?????? »

ZAJĘCIA „AKCEPTUJ MNIE TAKIM JAKIM JESTEM”

17.11.2017

12:44

Monika

„Wiem że czasem bywa źle, ale zapamiętaj jedno – po każdej ciemnej nocy przychodzi jasny dzień. Więc nie ważne jak jest wypnij klatę, trzymaj głowę w górze i poradź sobie z tym.”
Akceptuj mnie takim jakim jestem to zajęcia, które odbyły się 16.11.2017 r. wśród uczestników dzierżoniowskiego Hufca Pracy kształcących się w klasie pierwszej Zespołu Szkół Nr 2. Zajęcia wychowawcze pod tą nazwą odbyły się w ramach programu „Wiem, więc jestem bezpieczny”. Podczas spotkania młodzież obejrzała krótki filmik „Problem akceptacji w szkole”, przedstawiający różnorodne akty przemocy psychicznej. Celem było pokazanie, że tak naprawdę sami, świadomie lub nieświadomie, bardzo często możemy przyczynić się do wyrządzenia krzywdy innej osobie, co może doprowadzić ofiarę do ciężkich depresji, samobójstw, itp.

IMG_20171116_120504

Młodzież podczas oglądania filmu

czytaj więcej »mehr »????? ?????? »

POLKOWCCY UCZESTNICY HUFCA ZWIEDZAJĄ WYSTAWĘ PT. „HISTORIA BIBLII. KSIĘGA KTÓRA PRZETRWAŁA WIEKI”

16.11.2017

13:37

Agata

„A oto Ja jestem z wami przez wszystkie dni, aż do skończenia świata!”
Mt 28,20

Do Polkowic przywędrowała nadzwyczajna wystawa. Fundacja AEROPAG przygotowała taką ekspozycję, że zanurzamy się w przeszłość sięgającą 3 000 lat – do zarania ludzkości.
Nie odkrywamy nowych prawd – prawda jest jedna, spisana na zwojach pergaminowych, mozolnie wytłaczana na skórze jagniąt, zapisana w postaci Tory, a w naszej erze w postaci ksiąg żmudnie przepisywanych przez mnichów jako dzieło całego ich klasztornego życia; potem od średniowiecza pięknie oprawiana i zdobiona, wreszcie przetłumaczona na języki narodowe, daje nam ludziom odpowiedź na odwieczne pytanie.

p1 p2 p3 p4
1.1-23 HP Polkowice na wystawie
2. Skóra jagnięca wykorzystywana przed naszą erą do spisania Starego Testamentu.
3.Tora
4.Biblia z 1626 roku

czytaj więcej »mehr »????? ?????? »

„TO TY DECYDUJESZ O BEZPIECZEŃSTWIE NA DRODZE”

16.11.2017

09:44

Agata

W dniu 15 listopada 2017r. młodzież z bolesławieckiego Hufca Pracy wspólnie z Panią Komendant Niną Rusin i wychowawcą Małgorzatą Madej wzięli udział w konferencji pn. „To Ty decydujesz o bezpieczeństwie na drodze”. Konferencja zorganizowana była przez Powiatową Komendę Policji w Bolesławcu przy współpracy z Urzędem Miasta Bolesławiec, Starostwem Powiatowym w Bolesławcu, Komendą Powiatową Państwowej Straży Pożarnej oraz Wojewódzkim Ośrodkiem Ruchu Drogowego w Jeleniej Górze. Konferencja odbyła się w ramach realizacji zadania priorytetowego w postaci zacieśnienia współpracy ze społecznością lokalną.

bol Mlodziez uczestniczaca w konferencji bol Pokaz akcji ratunkowej

1.Młodzież uczestnicząca w konnferencji
2.Pokaz akcji ratunkowej

czytaj więcej »mehr »????? ?????? »

DZIERŻONIOWSCY WYCHOWAWCY NA KONFERENCJI

16.11.2017

09:37

Agata

„Jak rozmawiać z nastolatkiem?” to tytuł konferencji, w której wzięły udział 15 listopada wychowawcy dzierżoniowskiego Hufca Pracy Barbara Bulerska i Dorota Kożuszek. Spotkanie w Ośrodku Pomocy Społecznej w Dzierżoniowie poprowadziła pani psycholog Anna Salij – Szyszka.
Konferencja była skierowana do rodziców, wychowawców i nauczycieli. Podczas ponad godzinnego spotkania pani psycholog opowiedziała o typowych problemach okresu dorastania, cechach, emocjach i zagrożeniach występujących w wieku dorastania, sposobach poszukiwania przez nastolatków własnej tożsamości i zasadach postępowania rodziców z ich dorastającymi dziećmi.

dzierz

Wychowawcy z panią psycholog

czytaj więcej »mehr »????? ?????? »

WAGAROM I WULGARYZMOM STANOWCZE NIE!

16.11.2017

09:19

Agata

Hufiec Pracy w Bolesławcu realizuje dla swojej młodzieży autorski program profilaktyki uzależnień pn. „Wybieram życie, nie biorę!”. Program jest finansowany przez Urząd Miasta Bolesławiec. W jego ramach wychowawcy organizują różne przedsięwzięcia profilaktyczne dla uczestników, by przestrzec ich przed zagrożeniami jakimi są między innymi uzależnienia.
Dnia 14.11.2017r. W ramach programu profilaktyki uzależnień zostały zorganizowane ciekawe warsztaty dla młodzieży Hufca Pracy, tym razem dla samej grupy gimnazjalnej. Zajęcia dotyczyły zjawiska, które jest bardzo bliskie młodzieży, a wychowawcy z nim „walczą” codziennie, „Wagarom i wulgaryzmom stanowcze NIE!”.

b pani psycholog prowadzaca warszaty dla mlodziezy grupy gimnazjalnej b warszaty z pania psycholog

1.Psycholog prowadzi zajęcia z młodzieżą
2.Młodzież podczas warsztatów

czytaj więcej »mehr »????? ?????? »

ZAJĘCIA NA TEMAT TOŻSAMOŚCI NARODOWEJ I ZNACZENIA SYMBOLI NARODOWYCH W ŻYCIU MŁODEGO CZŁOWIEKA

16.11.2017

09:02

Agata

Dnia 13.11.2017 r. w OSiW OHP w Mysłakowicach przeprowadzono zajęcia wychowawcze, których głównym założeniem  było kształtowanie wśród młodych ludzi uczuć i postaw współczesnego patriotyzmu oraz  zachęcenie do aktywnego udziału w zbliżających się  obchodach 99 rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości.   
Uczniowie z zainteresowaniem wysłuchali  historię powstania symboli narodowych, rozwiązywali krzyżówkę związaną z tematyką niepodległościową oraz mieli możliwość swobodnej wypowiedzi n/t  subiektywnego odczuwania patriotyzmu.

m1. Rozwiazywanie krzyzowki o tematyce niepodleglosciowej m2.Rozmowa z mlodzieza nt. wspolczesnego patriotyzmu
1.Rozwiązywanie krzyżówki o tematyce niepodległościowej
2.Rozmowa z młodzieżą n/t współczesnego patriotyzmu

czytaj więcej »mehr »????? ?????? »

PRZEDSTAWIENIE PROFILAKTYCZNE NA TEMAT UZALEŻNIEŃ - ,,ABC MOCARZA” W OŚRODKU OHP W MYSŁAKOWICACH

16.11.2017

08:55

Agata

W dniu 13.11.2017 r. w Ośrodku Szkolenia i Wychowania OHP w Mysłakowicach gościliśmy  aktorów z Agencji Artystycznej ,,Galana” z Krakowa. W ramach realizacji wojewódzkiego programu ,,Wiem ,więc jestem bezpieczny” młodzież miała przyjemność uczestniczyć w przedstawieniu profilaktycznym pt. ,,ABC Mocarza” poruszającym problem związany z tzw. dopalaczami. Problem ten ostatnio stał się głośnym tematem medialnym, ze względu na wiele ujawnionych przypadków powikłań zdrowotnych po ich zażywaniu, a nawet śmierci.

my 1.Aktorzy podczas wystepu my 2.Odzwierciedlenie dzialania Mocarza
1.Aktorzy podczas występu
2. Odzwierciedlenie działania ,,Mocarza”

czytaj więcej »mehr »????? ?????? »

APEL Z OKAZJI OBCHODÓW ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI W OŚRODKU W MYSŁAKOWICACH

16.11.2017

08:47

Agata

11 listopada 1918 r. to jedna z najważniejszych dat w historii naszego państwa. Tego dnia obchodzone jest święto państwowe dla upamiętnienia odzyskania przez Polskę  Niepodległości po 123 latach niewoli pod zaborami rosyjskim, pruskim  i austriackim. Z tej okazji wychowankowie Ośrodka Szkolenia i Wychowania OHP w Mysłakowicach zorganizowali uroczysty apel.
Apel rozpoczęto od odśpiewaniu hymnu państwowego, a następnie nasi wychowankowie przedstawili zebranym pokrótce historię Polski-  od czasów zaborów, poprzez powstania narodowe i ich przywódców  aż do odzyskania  niepodległości.

1. Prezentacja multimedialna 2. Mlodziez podczas apelu
1.Prezentacja multimedialna.
2. Młodzież podczas apelu

czytaj więcej »mehr »????? ?????? »

PIERWSZA POMOC W OŚRODKU OHP W MYSŁAKOWICACH

16.11.2017

08:28

Agata

O pierwszej pomocy słyszał każdy. Nawet jeśli nie uczestniczyłeś w kursie na ten temat, to na pewno widziałeś, jak się przeprowadza resuscytację krążeniowo-oddechową na filmie, czy w programie telewizyjnym.
Wychowankowie Ośrodka Szkolenia i Wychowania OHP w dniu 15.11.2017r. uczestniczyli w kursie pierwszej pomocy przedmedycznej zorganizowanym w ramach realizacji programu profilaktycznego „Wiem, więc jestem bezpieczny”. Zajęcia przeprowadził wykfalifikowany ratownik medyczny pan Artur Bajer.
Po szczegółowym omówieniu zasad udzielania pierwszej pomocy, uczestnicy zajęć przystąpili do części praktycznej. Przypomnieliśmy sobie, że pierwszą pomocą są wszystkie czynności podjęte w celu uratowania życia osoby poszkodowanej. Jest to nic innego jak „kupowanie czasu" dla poszkodowanego.

m pierwsza pomoc  w teorii m pierwsz pomoc w praktyce m pozycja boczna ustalona

1.    Nauka zasad udzielania pierwszej pomocy w teorii
2.    Nauka udzielania pierwszej pomocy w praktyce
3.    Pozycja boczna ustalona

czytaj więcej »mehr »????? ?????? »

SPOTKANIE SAMORZĄDU W 1-30 HUFCU PRACY W WAŁBRZYCHU

16.11.2017

08:20

Agata

15 listopada bieżącego roku, w 1-30 HP w Wałbrzychu odbyło się spotkanie Rady Młodzieży, składającej się z uczestników Hufca. 12 reprezentantów, z poszczególnych grup wychowawczych, wspólnie wymieniało się doświadczeniami związanymi ze szkołą, jak
i pracą a także czasem, który spędza po obowiązkowych zajęciach. Podopieczni hufca przypomnieli nowym uczestnikom o inicjatywach, które będą realizowane w I i II semestrze roku szkolnego 2017/2018. Wspominali ponadto o celach i zadaniach Rady Młodzieży.
Młodzieżowa Rada uczestników, to samorząd uczestników, złożony z przedstawicieli młodzieży, opiekuna, reprezentujących stanowisko uczestników OHP w sprawach dotyczących kształcenia, zachowania, spraw dyscypliny, organizacji czasu wolnego działającym dla młodzieży OHP.     

1wa 2wa
Młodzież podczas zajęć, w ramach spotkania Rady Młodzieży

czytaj więcej »mehr »????? ?????? »

PRZYGOTOWANIA DO KONKURSU „RAZEM BEZPIECZNIEJ” W TRZEBNICY ZAKOŃCZONE

16.11.2017

08:14

Agata

W Hufcu Pracy w Trzebnicy w dniu15.11.2017  zakończyliśmy I etap przygotowań, podczas których młodzież brała udział w warsztatach prowadzonych przez przedstawicieli  m.in. Komendy Powiatowej Policji, Powiatowej Straży Pożarnej w Trzebnicy.
Tematyka obejmowała  szeroko rozumianą wiedzę o Policji, procedury postępowania z nieletnimi, zatrzymania oraz zagadnienia z prewencji  kryminalnej, udzielania  pierwszej pomocy, zachowań  w sytuacjach zagrożenia  życia (wypadki drogowe), zagrożeń terrorystycznych, praw człowieka i duży zakres wiadomości dotyczących uzależnień np. ,,dopalaczy”. Spotkania  z młodzieżą odbywały się w Komendzie Powiatowej Policji  w Trzebnicy, salach Powiatowego Zespołu Szkół Nr 2 w Trzebnicy oraz w Powiatowej Straży Pożarnej.

t Uczestnicy podczas zajec  z Policja t Druzyna dziewczat HP 1-48 z  Komisarzem Lwem

1.Uczestnicy podczas zajęć
2.Dużyna dziewcząt z komisarzem lwem

czytaj więcej »mehr »????? ?????? »

SZLAKIEM STAREGO GRODU

15.11.2017

12:55

Agata

14 listopada  2017 roku, mimo niesprzyjającej aury, młodzież z wałbrzyskiego Hufca Pracy, w ramach programu „Tu żyjemy”, miała okazję wybrać się na wyprawę po Wałbrzychu, odkryć swoją małą ojczyznę na nowo lub poznać nieznane sobie miejsca. Trasę rozpoczęto od przejścia z siedziby OHP, w stronę Rynku, następnie pod Kościół Ewangelicko  - Augsburski –  pw. Zbawiciela; Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej, Muzeum Porcelany, po drodze młodzież mijała – zachwycona- zabytkowe kamienice m.in. Floriankę), z ciekawymi sztukateriami przedstawiającego popiersie Księżnej Daisy.  W tym miejscu nasza młodzież dowiedziała się wielu ciekawostek, na temat życia Daisy von Pless,  pięknego symbolu historii miasta, jedynej postaci historycznej sprzed 1945, która przetrwała w świadomości mieszkańców. Jej sławne perły i działalność charytatywna przeszły do legendy. Młodzież podziwiała pomnik, który na wielu osobach zrobił duże wrażenie. Idąc uliczkami miasta, uczestnicy napotykali na swojej drodze kolejne piękne zabytki i kamienice, z ciekawymi sztukateriami, a niektóre z nich mają ponad sto lat. Wiele cennych informacji, na temat tego starego grodu, przekazano wówczas młodzieży.

wa1 wa2 wa3 wa4
Młodzież podczas zwiedzania miasta

czytaj więcej »mehr »????? ?????? »

XIX EDYCJA KONKURSU „RAZEM BEZPIECZNIEJ” ROZSTRZYGNIĘTY

15.11.2017

12:27

Agata

„Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo,
zwyciężyć i spocząć na laurach – oto klęska”
Józef Piłsudski

Znamy już zwycięzców XIX edycji konkursu „Razem bezpieczniej”. Po wygraną sięgnęli uczestnicy z Hufca Pracy z Polkowic, którym składamy wielkie gratulacje. O pozostałych nie możemy jednak powiedzieć, że są przegrani. Organizatorem wydarzenia była Komenda Powiatowa Policji oraz 1-21 Hufiec Pracy w Jaworze. Górowski Hufiec Pracy na konkursie reprezentowany był przez dwie drużyny. Grupę A w składzie: Anita Brańska, Joanna Birk, Patryk Skiba oraz Grupę B w składzie Mateusz Harajda, Damian Rudkowski oraz Jakub Guziołek.  W tym roku rywalizacja była naprawdę zacięta i wyrównana. Różnice w generalnej punktacji były minimalne.

g uczestnicy gorowskiego Hupca podczas rozwiazywania testu g Dumna mlodziez z wykonanej pracy g Pamiatkowe zdjecie z ml. asp. Lidia Taront g Uczestnicy z nagrodami 

1.Uczestnicy Hufca Pracy z Góry rozwiązują test
2.Dumna młodzież z wykonanych prac
3.Pamiątkowe zdjęcie z mł.asp.Lidią Tarońt
4.Uczestnicy z nagrodami

czytaj więcej »mehr »????? ?????? »

KONKURS RAZEM BEZPIECZNIEJ W REJONIE LEGNICKIM

15.11.2017

12:03

Agata

W dniu wczorajszym  (14 listopada) w Jaworze w Europejskim Centrum Młodzieży Euroregionu Nysa odbyła się XIX edycja Konkursu Wiedzy o Policji p.n. „Razem bezpieczniej”. Organizatorem konkursu byli: Wojewódzka Komenda Ochotniczych Hufców Pracy we Wrocławiu, Wojewódzka Komenda Policji we Wrocławiu. Gospodarzami konkursu byli Ochotniczy Hufiec Pracy 1-21 w Jaworze wspólnie z  Komendą Powiatową Policji w Jaworze. W finale rejonowym o prymat walczyło 8 drużyn: tj. Hufiec Pracy Przemków (2 drużyny) , Hufiec Pracy Legnica, Hufiec Pracy Polkowice (2 drużyny), Hufiec Pracy w Górze (2 drużyny) oraz drużyna gospodarzy z Hufca Pracy w Jaworze.

1. 2. 3. 4.
Zdjęcie 1 - Młodzież w trakcie pisania testu
Zdjęcie 2 – Komisja konkursowa
Zdjęcie 3 – Pokaz tresury psa
Zdjęcie 4 – Młodzież z OHP w Jaworze wraz z Panią komendant Mariolą Labryga i mł.asp. Józefem Kolanek na tle wykonanego plakatu

5. 6. 7.
Zdjęcie 5 – Zwycięzca  konkursu indywidualnego Benedyk Różyło z HP Przemków
Zdjęcie 6 – Laureaci konkursu
Zdjęcie 7 – Uczestnicy konkursu, opiekunowie oraz goście zaproszeni

czytaj więcej »mehr »????? ?????? »

DOBRA PASSA PRZEMKOWA WCIĄŻ TRWA

15.11.2017

11:46

Agata

W dniu 14 listopada 2017 roku odbyła się kolejna, XIX  już edycja Konkursu Wiedzy o Policji „Razem bezpiecznej” rejonu legnickiego. 1-13 Hufiec Pracy w Przemkowie reprezentowały dwie drużyny z grupy chocianowskiej, w składzie: Natalia Lewieniec, Natalia Nguyen, Natalia Gerwatowska oraz Benedykt Różyło, Remigiusz Adachowski i Jakub Michalik.
Dobra passa naszych uczestników nie mija. W tym roku po raz kolejny stanęliśmy na podium. Nasza drużyny zdobyła III miejsce. Dodatkowo, najlepszą wiedzą ze znajomości przepisów prawa wykazał się Benedykt Różyło, zajmując pierwszą lokatę w części pisemnej. 

prz3  prz2 prz1

1.Benedykt Różyło przyjmuje nagrodę za najlepiej rozwiązany test od Naczelnika Wydziału Prewencji KW we Wrocławiu Pana Podinspektora Dariusza Matuszczyka
2.Zwycięska dryżyna podczas rozdania nagród. Od lewej: Komendant KPP w Jaworze Młodszy Inspektor Andrzej Błaszczak, Komendant HP w Jaworze Mariola Labryga oraz Zastepca Komendanta DWK OHP Pani Gabriela Szafarowska.
3.Drużyna prezentująca swój plakat o bezpieczeństwie w ruchu drogowym

czytaj więcej »mehr »????? ?????? »

PUCHAR WOJEWÓDZKIEGO KOMENDANTA POLICJI WE WROCŁAWIU POWĘDROWAŁ DO POLKOWIC

15.11.2017

11:33

Agata

We wtorek 14 listopada w Jaworze odbył się finał XIX Rejonowego Konkursu „Razem Bezpiecznej”. Konkurs ten integralnie związany jest z realizowanym programem edukacyjno-profilaktycznym „Wiem, więc jestem bezpieczny". Programem zostali objęci przede wszystkim uczniowie pierwszego rocznika, dla których początkowe dni w charakterze pracownika młodocianego są bardzo trudne. Z konkurencjami zmagało się 8 drużyn z jednostek Ochotniczych Hufców Pracy rejonu legnickiego: młodzież z Hufców Pracy z Legnicy, Przemkowa, Jawora, Góry i Polkowic. Wśród zaproszonych gości znaleźli się: zastępca Wojewódzkiego Komendanta OHP we Wrocławiu Gabriela Szafarowska, specjalista ds. sportu Wojciech Gembara, przedstawiciele lokalnych władz samorządowych: burmistrz i starosta Jawora, oraz przedstawiciele Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu.

p1 p2 p3 p4
1. i 2. Nasze drużyny podczas tworzenia plakatów.
3. Wiktoria, Wiktoria i Radek- nasi zwycięzcy.
4. Zdjęcie grupowe wszystkich uczestników, przedstawicieli Komendy Wojewódzkiej Policji, Komend Powiatowych Policji i Kadry DWK OHP we Wrocławiu

czytaj więcej »mehr »????? ?????? »

SPOTKANIE ORGANIZACYJNE Z GRUPĄ PROJEKTOWĄ

15.11.2017

10:19

Agata

logo OSDZ

W dniu 14.11.2017 w Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Jeleniej Górze odbyło się spotkanie organizacyjne z opiekunem grupy dla uczestników projektu unijnego  „Od szkolenia do zatrudnienia – YEI”.  
Grupie  przedstawiono harmonogram zajęć z doradcą zawodowym (indywidualnych i grupowych), przekazano również informacje dotyczące przebiegu całego projektu i obowiązku uczestniczenia we wszystkich formach wsparcia jakie wynikają z udziału w projekcie.

uczestnicy zdjecie do atr1 spotkanie Legnica

Uczestnicy spotkania organizacyjnego

czytaj więcej »mehr »????? ?????? »
1234567...8

 

Wszelkie prawa zastrzeżone Dolnośląska Wojewódzka Komenda OHP Wrocław 2007