logo

     

Dolnośląska WK
ul. Wybrzeże J. Słowackiego 9
(wejście od ul.Mazowieckiej)
50-413 Wrocław
tel.:71 344-65-70, fax.:71 342-49-01

Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej

 

PKO BP BIEG CHARYTATYWNY

19.09.2017

13:41

Monika

W dniu 16 września 2017r. uczestnicy Hufca Pracy 1-3 Bolesławiec wraz z wychowawcą Małgorzatą Madej wzięli udział w biegu charytatywnym organizowanym przez PKO BP. Drużyna składająca się z pięciu osób miała za zadanie pokonać jak najwięcej 400-metrowych okrążeń w ciągu 60 minut. Ilość zmian mogła być dowolna, każdy biegł tyle na ile miał sił. Liczba przebiegniętych przez drużyny okrążeń przeliczana była na pieniądze, które mają trafić do potrzebujących dzieci z województwa dolnośląskiego. Drużynie Hufca Pracy udało się przebiec ponad 13km. Na mecie czekały na uczestników biegu pamiątkowe koszulki.
Młodzież biorąca udział w tej charytatywnej akcji to członkowie Klubu Aktywnych działającego w hufcu. Bardzo nas cieszy fakt, że jako nowoprzyjęci do hufca młodzi ludzie z dużym zaangażowaniem, chętnie biorą udział w lokalnych imprezach.

Druzyna Hufca Pracy Boleslawiec Osoby biorace udzial w Biegu Charytatywnym

Zdjęcie 1: Drużyna Hufca Pracy Bolesławiec

Zdjęcie 2: Osoby biorące udział w Biegu Charytatywnym

Tekst i zdjęcia: Małgorzata Madej Wychowawca HP Bolesławiec

MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ KROPKI

19.09.2017

13:24

Monika

Od kropki wszystko się zaczyna !
Peter Reynolds napisał książkę "The Dot" nie myślał pewnie, że poruszy kropkowy świat i to dosłownie. Jest autorem i ilustratorem książek dla dzieci i młodzieży, zdobywcą wielu nagród.
Książeczka The Dot opowiada o kropce, która zmieniła świat małej Vashti, która dzięki kropce uwierzyła w siebie. Książka została przetłumaczona na ponad dwadzieścia języków oraz wydana alfabetem Braille’a. Napisana jest bardzo oszczędnie, znakomite rysunki pozwalają nawet małym dzieciom, które nie potrafią czytać polubić dziewczynkę, główną bohaterkę utworu.

DSC_0908 ksiazka

zdjęcie nr 1: Zabawa integracyjna uczestników " Poznajemy siebie"
zdjęcie nr 2: Książka " Kropka"

czytaj więcej »mehr »????? ?????? »

GIEŁDA PRACY Z AGENCJĄ PRACY TYMCZASOWEJ MANPOWER

19.09.2017

13:17

Monika

Dnia 12.09.2017 r. w Punkcie Pośrednictwa Pracy w Bielawie odbyło się spotkanie informacyjne dla bezrobotnych, na które została zaproszona Agencja Pracy Tymczasowej „MANPOWER”. Spotkanie dotyczyło rekrutacji do firmy MONDELEZ. Firma ta jest światowym liderem w produkcji czekoladek. Fabryka swoja siedzibę ma pod Wrocławiem. Aktualnie poszukiwani są pracownicy na stanowiska: operator procesu, pracownik produkcji oraz operator maszyn.

Rozmowa kwalfikacyjna z firma MANPOWER

Uczestnik podczas giełdy pracy

 

czytaj więcej »mehr »????? ?????? »

PROGRAM POPULARYZACJI PRZEDSIĘBIORCZOŚCI I KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO

15.09.2017

14:37

Monika

Doradcy zawodowi w ramach Ogólnopolskiego programu popularyzacji przedsiębiorczości i kształcenia zawodowego w dniach od 11.09 do 15.09 2017 r. przeprowadzili zajęcia z grupą młodzieży zainteresowanej programem realizowanym przez jednostkę. W związku z aktualnymi tendencjami na rynku pracy takimi jak promocja przedsiębiorczości i mobilności zawodowej doradcy zawodowi MCK w Brzegu Dolnym przygotowali i przeprowadzili warsztaty mające na celu zdobycie wiedzy i praktycznych umiejętności ułatwiających realizację planów zawodowych. W trakcie warsztatów doradca wspólnie z grupą przeanalizował umiejętności i zasoby własne uczestników, ale również poruszył możliwości i potrzeby lokalnego rynku pracy, aby młodzież mogła skutecznie oferować swoje usługi firmom i instytucjom. Po przeprowadzonych warsztatach każdy uczestnik indywidualnie mógł skorzystać ze wsparcia doradcy i popracować nad własnymi dokumentami aplikacyjnymi, uzyskać niezbędne dla siebie informacje zawodowe oraz otrzymać wsparcie i pomoc.
Działania zaoferowane przez MCK są odpowiedzią na potrzebę związaną z odnalezieniem się młodzieży w nowoczesnym społeczeństwie.

uczestnicy spotkania doradca zawodowy z uczestnikiem zajec

 

Zdjęcie 1: Uczestnicy warsztatów z przedsiębiorczości
Zdjęcie 2: Indywidualne spotkanie z doradcą zawodowym

Tekst/ zdjęcia: Aneta Chraniuk, Teresa Zygmunt – doradcy zawodowy.

„ADAPTACJA- PRAWA I OBOWIĄZKI PRACOWNIKA MŁODOCIANEGO”- SPOTKANIE Z UCZESTNIKAMI I ROCZNIKA W POLKOWICKIM HUFCU

15.09.2017

14:32

Monika

Dzisiaj, tj.15.09.2017 r. wychowawcy hufca udali się do klasy I, aby zapoznać uczestników z wynikami ankiety przeprowadzonej dzień wcześniej pt.„ Co wiem będąc pracownikiem młodocianym?” Wszyscy uczestnicy świetnie poradzili sobie z ankietą i wszyscy mieli powyżej 50% poprawnych odpowiedzi, za co otrzymali pyszne cukierki.  Pierwsze dni w nowej pracy to duże przeżycie i stres dla młodego pracownika. Nie wszyscy potrafią szybko się odnaleźć w nowym środowisku. Wychowawcy mieli możliwość porozmawiania z młodzieżą, przypomnienia im o cechach dobrego pracownika tj. odpowiedzialności, samodzielności, zdolności do szybkiej nauki i lojalności, punktualności, uprzejmości w stosunku do klienta i współpracowników.

net2

Zasady Netykiety

czytaj więcej »mehr »????? ?????? »

II EDYCJA KURSU SPAWACZ MAG-135 W LEGNICY

15.09.2017

12:31

Monika

W Ośrodku Szkolenia Zawodowego w Legnicy trwa kolejna edycja kursu zawodowego pn. ”Spawacz MAG-135” w ramach utrzymania rezultatów projektu „OHP jako realizator usług rynku pracy” dla uczestników z tzw. grupy NEET.
Szkolenie ma na celu  teoretyczne i praktyczne przygotowanie słuchaczy do uzyskania kwalifikacji spawacza – spawanie metodą MAG, daje również możliwość podniesienia młodym osobom kwalifikacji zawodowych a także podjęcia pracy, szczególnie że w Legnicy prężnie rozwija się Legnicka Specjalna Strefa Ekonomiczna, która daje możliwość zatrudnienia.
Po ukończeniu szkolenia uczestnicy w dniu 23.09.2017r. przystąpią do egzaminu zewnętrznego przed Komisją Instytutu Spawalnictwa z Gliwic, gdzie otrzymają Książki Spawacza, na podstawie których będą upoważnieni do prac w charakterze spawacza.

Fot. 1 Uczestnicy podczas zajec praktycznych Fot. 2 Uczestnicy podczas zajec praktycznych

Uczestnicy podczas zajęć praktycznych w Centrum Kształcenia Praktycznego w Legnicy

Tekst, zdjęcia: Agata Kołba – specjalista ds. rozwoju zawodowego OSZ w Legnicy
 

 

SPOTKANIE Z UCZESTNIKAMI I ROCZNIKA W ZESPOLE SZKÓŁ W POLKOWICACH

14.09.2017

14:52

Agata

Dnia 14.09.2017 r. kadra wychowawcza Hufca Pracy w Polkowicach spotkała się z uczestnikami I rocznika, uczniami  szkoły  branżowej I stopnia Zespołu Szkół im. Narodów Zjednoczonej Europy.
Celem spotkania była realizacja programu autorskiego ,,Adaptacja praw i obowiązków pracownika młodocianego” opracowanego przez wychowawcę Elizę Dula. Uczniowie zostali zapoznani z pojęciem pracownika młodocianego, zapisami  zawartymi w umowie o pracę. Kadra wychowawcza rozdała ankiety diagnostyczne z zakresu prawa pracy.

p1

Spotkanie z uczestnikami  I rocznika

czytaj więcej »mehr »????? ?????? »

ZAKOŃCZENIE CYKLU SPOTKAŃ W RAMACH PROGRAMU AUTORSKIEGO PN. „RYNEK PRACY I JEGO SPECYFIKA” W MCK OHP BOLESŁAWIEC

14.09.2017

13:32

Agata

We wrześniu w Młodzieżowym Centrum Kariery OHP w Bolesławcu zostały przeprowadzone warsztaty w ramach programu autorskiego pn. „Rynek pracy i jego specyfika”.
Początkowe spotkania miały na celu przygotowanie młodych ludzi do wejścia na rynek pracy.  Podczas warsztatów uczestnicy zostali wyposażeni w niezbędne umiejętności, jak stawiać pierwsze kroki na rynku pracy oraz jak stworzyć dokumenty aplikacyjne.

Uczestnicy warsztatow

Uczestnicy warsztatów w MCK OHP w Bolesławcu

czytaj więcej »mehr »????? ?????? »

ZWIEDZAMY DOLNY ŚLĄSK

14.09.2017

13:21

Agata

Skończyły się wakacje. Nowa szkoła, nowi znajomi. Czas rozpocząć kolejny etap w życiu. Młodzież  z Hufca  Pracy w Legnicy, w ramach programu profilaktycznego  „Organizacja cyklicznych imprez  z zakresu profilaktyki uzależnień”, wyjechała na pierwszy wyjazd integracyjny. Tym razem wybraliśmy się do Lubiąża i Bagna. W obu tych miejscowościach można zobaczyć piękne budowle klasztorne, dostępne dla zwiedzających. Już z drogi widać było wspaniały widok na klasztor w Lubiążu.Jak powiedział przewodnik to drugi co do wielkości obiekt sakralny w Europie o powierzchni podłóg ok. 6 hektarów. Ponad dwustumetrowa, barokowa fasada budowli przyciągnęła nasze spojrzenia.

l Lekcja Historii Bagna. l w zabytkowym parku w Lubiazu l Pod placzacym bukiem 

1.Lekcja Historii Bagna
2.W zabytkowym parku w Lubiążu
3.Pod płaczącym bukiem

czytaj więcej »mehr »????? ?????? »

SPOTKANIE REKRUTACYJNE DLA OSÓB POSZUKUJĄCYCH PRACY W BIELAWIE

14.09.2017

12:43

Agata

Dnia 13 września 2017 roku w Punkcie Pośrednictwa Pracy OHP w Bielawie odbyła się giełda pracy dla osób poszukujących zatrudnienia, na którą została zaproszona Agencja Pracy „Adler AVP”. Agencja ta prowadzi obecnie rekrutację do firmy „Hi-p”. W związku z ciągłym rozwojem firmy poszukiwane są osoby chętne do pracy na stanowisku operatora produkcji oraz montera. Wymagania, jakie należy spełnić, aby podjąć pracę to między innymi zdolności manualne, chęć rozwoju, gotowość do pracy w systemie zmianowym czy też umiejętność pracy w zespole. Firma oferuje przede wszystkim umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie i premie, pakiety szkoleń oraz zorganizowany transport dla pracowników.

uczestnik spotkania rekrutacyjnego podczas rozmowy kwalifikacyjnej

Uczestnik spotkania rekrutacyjnego podczas rozmowy kwalifikacyjnej

czytaj więcej »mehr »????? ?????? »

UCZESTNICY OCHOTNICZEGO HUFCA PRACY 1-21 W JAWORZE SPRZĄTAJĄ ŚWIAT

14.09.2017

12:30

Agata

Już po raz 24. w Polsce odbywa się Akcja Sprzątanie Świata – w tym roku pod hasłem „Nie ma śmieci – są surowce”. Celem tej edycji jest zwrócenie uwagi, na to że przedmioty, które potocznie nazywamy śmieciami, są w rzeczywistości surowcami. Nie mogą one kończyć jako „śmieci” - na składowisku, w lesie czy w rzece, ale poprzez segregację odpadów powinny z powrotem trafiać do wykorzystania.

1 2 3

Zdj.1,2.Młodzież z Ochotniczego Hufca Pracy 1-21 w Jaworze podczas sprzątania terenu wokół Zamku Piastowskiego.
Zdj.3.Uczestnicy Akcji wraz z opiekunami

czytaj więcej »mehr »????? ?????? »

„DZIEŃ KUKURYDZY”

14.09.2017

12:24

Agata

 Ten dzień musiał kiedyś nadejść. Tegoroczne wakacje minęły bezpowrotnie, co dla tysięcy młodych ludzi oznacza powrót do szkoły.  Również dla naszej młodzieży w Ośrodku Szkolenia i Wychowania OHP w Ząbkowicach Śląskich zadzwonił pierwszy dzwonek. Nowy rok szkolny to nie tylko nauka i obowiązki, ale również przyjemności. Przekonali się o tym wychowankowie Ośrodka organizując dzień kukurydzy. Najpierw obieranie, które jest bardzo łatwe. Następnie płukanie w wodzie, no i gotowanie.

z Mlodziez podczas obierania kukurydzy z Rozdawanie kukurydzy 

1.    Młodzież podczas wspólnego obierania kukurydzy
2.    Rozdawanie ugotowanej kukurydzy młodzieży

czytaj więcej »mehr »????? ?????? »

MŁODZIEŻ HUFCA PRACY Z GÓRY – PAMIĘTA O BOHATERACH

14.09.2017

11:28

Agata

Wrzesień to miesiąc, który związany jest z bohaterską walką Polskich żołnierzy, ale walka o nasz kraj trwała znacznie dłużej. Młodzież uczy się historii i zapala znicze przy grobach powstańców  warszawskich – to symbol naszej pamięci. Powstanie Warszawskie zapisało się na kartach historii jako jedno z najważniejszych wydarzeń kształtujących polską tożsamość. Było uosobieniem kluczowych wartości, takich jak patriotyzm, wolność czy determinacja w przeciwstawianiu się wrogom.  Przez wiele lat starano się zmniejszyć jego rangę a ludzi biorących w nim udział potępiano a wręcz nazywano głupcami. Mimo usilnych starań młodzi ludzie o nich pamiętają i wiedzą, że Powstańcy Warszawscy  zasłużyli na naszą wdzięczność, pamięć i szacunek. Nie można tracić czasu, aby im podziękować bo odchodzą od nas ostatni Powstańcy.

g Mlodziez z HP Gora na grobie Gryfa gora mlodziez gora kartki

1.Młodzież z Hufca Pracy w Górze przy grobie "Gryfa"
2.Młodzież z wykonanymi kartkami
3.Kartki "Pamiętamy" mające na celu upamiętnienie i uhonorowanie uczestników Powstania Warszawskiego

czytaj więcej »mehr »????? ?????? »

GIEŁDA PRACY W LUBANIU

14.09.2017

10:59

Agata

Dnia 14 września  2017r. w Młodzieżowym Centrum Kariery OHP w Lubaniu odbyła się  Giełda Pracy. Propozycję zatrudnienia dla młodzieży bezrobotnej, poszukującej pracy, ale też uczącej się przedstawiła Firma P.P.H.U. Krystyna Liszt. z Olszyny, z którą MCK OHP w Lubaniu współpracuje od lat. Młodzież, która wzięła  udział w giełdzie miała okazję  zapoznać się ze środowiskiem pracy, warunkami płacowymi, formą zatrudnienia jakie oferuje pracodawca kandydatom na stanowisko pracownik porządkowy.
Giełda Pracy skierowana była głównie do młodzieży, która jest dyspozycyjna we wrześniu. Od kandydatów wymagane były jedynie chęci do pracy i zaangażowanie. Dla osób, które dopiero wkraczają na rynek pracy, podjęcie sezonowego zatrudnienia jest nie tylko sposobnością na zarobienie pieniędzy, ale także możliwością zdobycia doświadczenia zawodowego, które bardzo jest cenione przez pracodawców.
Zgłosiło się kilku chętnych, którzy  spełniali oczekiwania pracodawcy. Pracodawca zobligował się poinformować o zatrudnieniu telefonicznie.

Posrednik pracy z uczestnikime gieldy

Pośrednik pracy z MCK OHP z Lubania z uczestnimiem giełdy pracy

Tekst: A. Palka  - pośrednik pracy  MCK Lubań
Zdjęcia: K. Juranek – doradca zawodowy MCK Lubań

NARODOWE CZYTANIE „WESELA” STANISŁAWA WYSPIAŃSKIEGO W OŚRODKU SZKOLENIA I WYCHOWANIA W ZĄBKOWICACH ŚLĄSKICH

13.09.2017

14:33

Agata

„[...]Przez drzwi otwarte z boku, ku sieni, słychać huczne weselisko, buczące basy, piskanie skrzypiec, niesforny klarnet, hukania chłopów i bab i przygłuszający wszystką nutę jeden melodyjny szum i rumot tupotających tancerzy, co się tam kręcą w zbitej masie w takt jakiejś ginącej we wrzawie piosenki...”
S. Wyspiański

Polska akcja społeczna propagująca znajomość literatury narodowej zapoczątkowana została w 2012 z okazji 200-lecia Drugiej Wojny Polskiej  i najazdu Napoleona na Rosję, podczas którego miał miejsce opisany w Panu Tadeuszu Adama Mickiewicza ostatni zajazd na Litwie. Akcję zorganizował prezydent Polski Bronisław Komorowski, a pomysłodawcą była Agnieszka Celeda, dyrektor Biura Kultura - wcześniej m.in wicedyrektor TVP Kultura. Pomysłodawcy pragnęli, by literatura narodowa nie była tylko przedmiotem nauczania szkolnego, ale stała się obecna w szeroko rozumianym życiu społecznym.

z Uczestnicy czytaja fragment dramatu z Wychowanki podczas czytania lektury
1.    Uczestnicy czytają fragment dramatu
2.    Młodzież czytająca  lekturę

czytaj więcej »mehr »????? ?????? »

DOŻYNKI GMINNE

13.09.2017

11:39

Agata

Sierpień i wrzesień to miesiące dożynkowe. Dożynki - to święto zebranych plonów.    Z dawien dawna jest ono okazją do dziękczynienia Bogu za pomyślne zbiory, do radości, zabawy po ciężkiej pracy.
Z dożynkami wiąże się szereg ciekawych obyczajów i tradycji, z których dzisiaj kojarzymy chyba najlepiej wicie wieńca dożynkowego, niesionego jako dar przed ołtarz kościoła parafialnego. Jednak zwyczajów tych było kiedyś o wiele więcej, nie tylko dożynkowych, ale i żniwnych.
Komendant Hufca Pracy w Wołowie Aldona Augustyńska Mikołajczyk skorzystała z zaproszenia władz samorządowych Gminy Wołów i miała przyjemność uczestniczyć w Gminnych Obchodach Święta Plonów organizowanych przez Burmistrza Gminy Wołów-Dariusza Chmurę i Sołtysa Wsi Mojęcice-Anetę Krupkę.

HPWolow

Aldona Augustyńska-Mikołajczyk Komendant Hufca Pracy w  Wołowie w towarzystwie Dariusza Chmury Burmistrza Gminy Wołów, Janusza Dziarskiego Przewodniczącego Rady Miejskiej oraz przedstawicielek Zespołu Ludowego „Mojęcice”

czytaj więcej »mehr »????? ?????? »

AKTYWIZOWANIE UCZESTNIKÓW POPRZEZ ZAJĘCIA TENISA STOŁOWEGO

13.09.2017

11:32

Agata

W dniu 12.09.2017r. kadra hufca przy współpracy z nauczycielem wychowania fizycznego- panem Sławomirem Słowińskim – trenerem I klasy tenisa stołowego, ogłosiła hufcowy konkurs „NAJLEPSZY TENISISTA”. W ten sposób zapoczątkowaliśmy działalność sekcji HP PARTY.
Konkurs trwać będzie do końca bieżącego roku, a główną nagrodą, obok pięknych pucharów będzie zaszczyt reprezentowania nas w Wołowie na Wojewódzkich Mistrzostwach Dolnego Śląska Młodzieży OHP w Tenisie Stołowym. Zainteresowanie tenisem wśród naszej młodzież jest duże, a sport dla młodych ludzi jest bardzo ważny. Już zgłosili się pierwsi chętni, którzy chcą „powalczyć” pod czujnym okiem pana  Sławomira i kadry wychowawczej hufca.
Od dziś kadra Hufca Pracy w Polkowicach rozpoczęła aktywizację uczestników poprzez sport na bazie kompleksu sportowego Zespołu Szkół im. Narodów Zjednoczonej Europy w Polkowicach. Gra w tenisa zasługuje na szerokie propagowanie wśród dzieci i młodzieży, tak samo, jak inne formy aktywności fizycznej, jak choćby bieganie, jazda na rowerze, czy też inne dyscypliny zespołowe. Za wszystkich naszych uczestników i ich kondycję sportową mocno trzymamy kciuki i życzymy udanej zabawy!

p1 p2 p3 

Uczestnicy z Hufca Pracy z Polkowic podczas gry w tenisa

Opracowanie i zdjęcia: wych. Eliza Dula

SPOTKANIE Z PRACODAWCAMI Z DANII

12.09.2017

14:12

Agata

W dniu 12 września 2017 Dolnośląska Wojewódzka Komenda OHP we Wrocławiu gościła Dyrekcję duńskiej firmy DAO Distribution. W spotkaniu uczestniczyła Zastępca Wojewódzkiego Komendanta OHP - Gabriela Szafarowska, asystent EURES Sylwia Kurłowicz oraz przedstawiciele Firmy duńskiej DAO Distribution.Firma ta, jest jednym z największych dystrybutorów prasy kolorowej na terenie półwyspu Jutlandzkiego. Na spotkaniu obie strony omówiły zasady współpracy oraz pozyskania pracowników dla duńskiego pracodawcy. Spotkanie przebiegało w bardzo miłej atmosferze i zaowocowało nawiązaniem dalszej współpracy. Obie strony zadeklarowały organizację za kilka tygodni dwóch dużych projektów rekrutacyjnych we Wrocławiu, które mają zachęcić poszukujących pracy do osiedlania się i podjęcia zatrudnienia na terenie Danii.

dwk eures

Przedstawiciele firmy DAO wraz z kadrą EURES OHP – Zastępcą Wojewódzkiego Komendanta OHP –Kierownikiem liniowym EURES - Gabrielą Szafarowską oraz asystentem EURES DWK OHP – Sylwią Kurłowicz

Tekst: Sylwia Kurłowicz - asystent EURES DWK OHP
Zdjęcie: Monika Skrzydło- st. specjalista ds. szkoleń i rynku pracy

PIERWSZE SPOTKANIE

12.09.2017

14:01

Agata

W dniu 12.09.2017 rozpoczął się cykl zajęć z zakresu poradnictwa zawodowego dla młodzieży będącej uczestnikami Hufca Pracy 1-6 w Jeleniej Górze. Spotkanie miało na celu zaprezentowanie zakresu możliwej pomocy w wyborze ścieżki edukacyjno-zawodowej, jaką mogą zaoferować doradcy zawodowi Mobilnego Centrum Informacji Zawodowej oraz poznanie potrzeb i oczekiwań młodzieży w tym zakresie.
W zajęciach uczestniczyli uczniowie klas gimnazjalnych, jak i po raz pierwszy klasy VII szkoły podstawowej.

Doradca zawodowy z uczestnikami spotkania

Patryk Stepnowski – doradca zawodowy MCIZ i uczestnicy zajęć

czytaj więcej »mehr »????? ?????? »

BIELAWSKIE TARGI PRACY

12.09.2017

10:38

Agata

8 września w Sali Szkoły Podstawowej nr 10 w Bielawie odbyła się kolejna edycja „Bielawskich Targów Pracy”. Organizatorami wydarzenia były Ochotnicze Hufce Pracy w tym: Młodzieżowe Centrum Kariery i Punkt Pośrednictwa Pracy oraz Miasto Bielawa reprezentowane przez Gminne Centrum Informacji.
 Głównym celem tego wydarzenia było umożliwienie nawiązania bezpośrednich kontaktów osób poszukujących pracy z pracodawcami jak i instytucjami wspierającymi lokalny rynek pracy oraz przedstawienie aktualnych ofert pracy w kraju i za granicą. Wystawcy dla odwiedzających przygotowali około 700 miejsc pracy, które planuje się utworzyć do końca bieżącego roku na terenie powiatu i okolic.

2 biel 1 biel 3 biel

1.    Uroczyste otwarcie targów przez Panią Bożenę Czech dyrektor Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Wałbrzychu
2.    Stoisko OHP
3.    Wystawcy i poszukujący pracy

czytaj więcej »mehr »????? ?????? »
1234...5

 

Wszelkie prawa zastrzeżone Dolnośląska Wojewódzka Komenda OHP Wrocław 2007