logo

     

 

Dolnośląska WK
ul. Wybrzeże J. Słowackiego 9
(wejście od ul.Mazowieckiej)
50-413 Wrocław
tel.:71 344-65-70, fax.:71 342-49-01

Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje Minister Rodziny Pracy i Polityki Społecznej

 

 

KOLEJNA GIEŁDA PRACY W ZIĘBICACH

07.09.201715:16

Agata

W dniu 7 września 2017r. w Młodzieżowym Centrum Kariery OHP  w Ziębicach odbyła się giełda pracy z Agencją Pracy Tymczasowej Randstad Sp. z o.o., rekrutującą do firmy 3M Company która, jest jedną z największych amerykańskich koncernów, zajmującą się między innymi produkcją artykułów użytku codziennego.
Pracownik  prowadzący rekrutację, Pani Katarzyna Smoter przedstawiła ofertę pracy na stanowiska pracownik produkcji, pracownik magazynowy operator wózków widłowych. Pracodawca oferuje zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową na pełny etat, wynagrodzenie  w zależności od stanowiska  od 16,30 zł brutto za godzinę  do 20,30 zł brutto za godzinę, 20% premii za  zmianę nocną dodatek za sobotę 40 zł brutto a za niedzielę 60zł brutto.  Pakiet socjalny oraz bezpłatny dojazd.

w uczestnicy gieldy pracy (00000003) w rozmowa kwalifikacyjna 

1.Uczestnicy giełdy
2.Rozmowa kwalifikacyjna

Uczestnicy zorganizowanej giełdy  mieli możliwość uzyskania nie tylko ogólnej informacji o warunkach zatrudnienia, ale także została przeprowadzona rozmowa kwalifikacyjna osób zainteresowanych ofertą. Jest to już  26 giełda pracy która, odbyła się  od początku roku  w Młodzieżowym Centrum Kariery w Ziębicach. W spotkaniu udział wzięło 23 osoby.
Spotkanie w Młodzieżowym Centrum Kariery było także okazją do zapoznania uczestników przez Doradcę zawodowego Violettę Wolny z aktualną sytuacją na rynku pracy i nowymi metodami pośrednictwa pracy, z którymi coraz częściej spotykać się będą osoby poszukujące posady. Jak każde spotkanie, to także było poświęcone promocji jednostki. Uczestnicy spotkania mieli okazję dowiedzieć się o realizowanych projektach  oraz działalności,  jaką prowadzi doradca  na rzecz  społeczności lokalnej.

Tekst i zdjęcia Violetta Wolny doradca zawodowy, MCK w Ziębicach

 

Wszelkie prawa zastrzeżone Dolnośląska Wojewódzka Komenda OHP Wrocław 2007