logo

     

 

Dolnośląska WK
ul. Wybrzeże J. Słowackiego 9
(wejście od ul.Mazowieckiej)
50-413 Wrocław
tel.:71 344-65-70, fax.:71 342-49-01

Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje Minister Rodziny Pracy i Polityki Społecznej

 

 

PRZYGOTOWANIA DO WIELKANOCY W POLKOWICKIM HUFCU

13.03.201812:41

Monika

Wielkanoc to najważniejsze i najstarsze święto chrześcijaństwa, obchodzone na pamiątkę Zmartwychwstania Chrystusa. W tym roku Wielkanoc wypada 1 kwietnia. W polkowickim Hufcu Pracy nasza młodzież małymi kroczkami zaczyna przygotowania do Wielkanocy, czuć już wyjątkową atmosferę Świąt. W ramach koła zainteresowania HP PUZZLE w dniach 12 i 13.03.2018r odbyły się warsztaty plastyczne. Podczas których młodzież wykonywała kartki wielkanocne, wzorując się na poznanych technikach plastycznych znalezionych w  Internecie ale i w prasie.

1 2 3 4

1,2,3. Młodzież podczas warsztatów plastycznych
4. Nasze kartki

Nasi artyści z wielkim zapałem przystąpili  do pracy. Kadra przygotowała się do zajęć młodzież otrzymała do pracy: Kolorowy blok techniczny, kredki, mazaki  klej, nożyczki ,różnego rodzaju ozdoby potrzebne do wykonania kartek wielkanocnych. Warsztaty przebiegały w milej i przyjaznej atmosferze, co miało na celu integrację grupy i rozwijanie wyobraźni artystycznych, kultywowanie tradycji , pobudzanie  aktywności  wśród młodzieży.
Nasza młodzież zdaje sobie sprawę, że działania na rzecz OHP opierają się na współpracy z wieloma zaprzyjaźnionymi instytucjami, które wspierają nas we wszelkiego rodzaju przedsięwzięciach stąd konieczność wykonania wielu niepowtarzalnych kartek.  
    
Opracowanie: Julita Witkowska-wychowawca
Zdjęcia: Eliza Dula

 

Wszelkie prawa zastrzeżone Dolnośląska Wojewódzka Komenda OHP Wrocław 2007