logo

     

 

Dolnośląska WK
ul. Wybrzeże J. Słowackiego 9
(wejście od ul.Mazowieckiej)
50-413 Wrocław
tel.:71 344-65-70, fax.:71 342-49-01

Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje Minister Rodziny Pracy i Polityki Społecznej

 

 

HUFIEC PRACY Z GÓRY NA UROCZYSTYM FINALE ,,RAZEM BEZPIECZNIEJ’’ W TEATRZE MUZYCZNYM ,,CAPITOL’’ WE WROCŁAWIU

05.12.201812:52

Agata

Dnia 4 grudnia 2018 r. uczestniczki Hufca Pracy w Górze wzięły udział w uroczystej gali w teatrze muzycznym ,,Capitol” we Wrocławiu podsumowujący XX jubileuszowy wojewódzki konkurs wiedzy o Policji- ,,Razem bezpieczniej”. Konkurs jak i galę organizowała Wojewódzka Komenda Policji we Wrocławiu oraz Wojewódzka Dolnośląska Komenda OHP we Wrocławiu.
Nasze uczestniczki znalazły się w zacnym gronie zaproszonych gości jak i młodzieży, która wygrała poszczególne etapy konkursu dzięki zajęciu III miejsca podczas konkursu rejonowego. Wśród gości nie mogło zabraknąć również przedstawicieli władz samorządowych oraz oświatowych województwa dolnośląskiego. Wspaniałą galę uświetniły również występy młodzieży z szeregów OHP.

g Inscenizacja dotyczaca przemocy w rodzinie g Uczestniczki z Pania Alicja Janosz
1.Inscenizacja dotycząca przemocy w rodzinie
2.Uczestniczki z HP z Góry z Panią Alicją Janosz

Klaudia Banasiak zaśpiewała dwa utwory- Rozkwitały pąki białych róż oraz Niepodległość. Zaprezentowane były także przez uczestników HP w Bolesławcu inscenizacje artystyczne z zakresu przeciwdziałania przemocy w rodzinie.  Muzycznym gościem, który uświetnił galę była piosenkarka, laureatka pierwszej polskiej edycji telewizyjnego ,,Idola’’ Alicja Janosz. Miłym akcentem był również  zaprezentowany film z dwudziestoletniej działalności  konkursu wiedzy o Policji.
Podczas gali młodzież mogła podzielić się wrażeniami z konkursów rejonowych, odnowić znajomości albo zawrzeć nowe. Uczestniczki  górowskiego hufca pełne wrażeń po spotkaniu opuściły przyjazne progi stolicy Dolnego Śląska.

Tekst i zdjęcia- Anna Demkowicz- wychowawca HP w Górze.

 

Wszelkie prawa zastrzeżone Dolnośląska Wojewódzka Komenda OHP Wrocław 2007