logo

     

 

Dolnośląska WK
ul. Wybrzeże J. Słowackiego 9
(wejście od ul.Mazowieckiej)
50-413 Wrocław
tel.:71 344-65-70, fax.:71 342-49-01

Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje Minister Rodziny Pracy i Polityki Społecznej

 

 

ZWYCIĘZCY „RAZEM BEZPIECZNIEJ” WE WROCŁAWIU

05.12.201814:58

Agata

W dniu 04.12.2018r. reprezentacja 1-13 Hufca Pracy w Przemkowie wzięła udział  w uroczystej gali podsumowującej XX – edycję konkursu wiedzy o Policji, pt. „Razem Bezpieczniej”. Uroczystość odbyła się w  Teatrze Muzycznym „Capitol” we Wrocławiu. Wśród gości nie zabrakło przedstawicieli władz samorządowych oraz oświatowych województwa dolnośląskiego.
Nasi uczestnicy znaleźli się na liście zaproszonych gości i młodzieży, zdobywając II miejsce podczas konkursu rejonowego.

dwk 4 uczestnicy jubileuszowej gali Razem bezpeczniej
Uczestnicy  na gali w Teatrze Capitol

Młodzież miała okazję wysłuchać wykonania piosenek patriotycznych wychowanków Ośrodka Szkolenia i Wychowania w Ząbkowicach Śl.  Uczestniczki z HP Bielawa zaprezentowały piosenkę o prawach dziecka. Mieliśmy także okazję wysłuchać koncertu  zespołu „GOSPEL ROCK” z Wołowa.
Na scenie zaprezentowała się również grupa młodzieży z HP Bolesławiec, która przedstawiła inscenizację artystyczną z zakresu przeciwdziałania przemocy w rodzinie.  Jako niespodziankę organizatorzy przedstawili  film pt. „20 lat minęło”, który ukazywał 20 -letnią współpracą Komendy Wojewódzkiej we Wrocławiu i Ochotniczych Hufców Pracy. Uroczystość zakończyła się koncertem wokalistki Alicji Janosz.

 

Wszelkie prawa zastrzeżone Dolnośląska Wojewódzka Komenda OHP Wrocław 2007