logo

     

 

Dolnośląska WK
ul. Wybrzeże J. Słowackiego 9
(wejście od ul.Mazowieckiej)
50-413 Wrocław
tel.:71 344-65-70, fax.:71 342-49-01

Nadzór nad Ochotniczymi Hufcami Pracy sprawuje Minister Rodziny Pracy i Polityki Społecznej

 

 

„ŻYCIE JEST CUDEM. BOŻE NARODZENIE W RODZINIE OHP” W HUFCU PRACY W BYSTRZYCY KŁODZKIEJ

06.12.201813:13

Agata

W naszej, polskiej tradycji Boże Narodzenie to święta serdeczne i rodzinne. Od wieków Polacy celebrują ten radosny czas spędzony w rodzinnym domu. Zawsze kojarzy nam się on z choinką, kiedyś przystrajaną tylko jabłkami i domowymi łakociami, obrywanymi ukradkiem przez dzieci, watą imitującą śnieg i prawdziwymi świeczkami.
W związku z realizacją projektu, nad którym patronat honorowy objął Sekretarz Stanu w Ministerstwie Rodziny i Pracy – Pan Stanisław Szwed. HP 1-38 w Bystrzycy Kłodzkiej również przyczynił się do realizacji przedsięwzięcia „Życie jest cudem. Boże Narodzenie w rodzinie OHP”.

by Podczas realizacji przedsiewziecia by Przekazanie prezentu przez kadre hufca
Przekazanie prezentu uczestniczce i jej dziecku

Z tej okazji gościliśmy w biurze OHP uczestniczkę III klasy Gimnazjum dla Dorosłych wraz z jej ośmiomiesięcznym synkiem Marcelem. Komendant hufca wraz z wychowawcą przekazał świąteczny prezent zakupiony przez DWK OHP młodej mamie wraz z listem Komendanta Głównego OHP.
Uczestniczka Hufca 1-38 Bystrzyca Kłodzka w imieniu swoim i dziecka złożyła serdeczne podziękowania za otrzymany upominek. Przekazała dla wszystkich pracowników Ochotniczych Hufców Pracy z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia życzenia świąteczne oraz zadeklarowała chęć ukończenia Gimnazjum dla Dorosłych, mimo wielu obowiązków związanych z wychowaniem dziecka. Ma zamiar uzupełnić wykształcenie, by w przyszłości zapewnić godne życie dla swojej rodziny.

Autor zdjęć i tekstu: Komendant Anna Kadrubowska.

 

Wszelkie prawa zastrzeżone Dolnośląska Wojewódzka Komenda OHP Wrocław 2007